Święto Polskiej Flagi

W dniu 10 maja obchodziliśmy Święto Polskiej Flagi w naszej szkole. Przedszkolaki, uczniowie i uczestnicy świetlicy terapeutycznej zaprezentowali wiersz „Katechizm polskiego dziecka” W. Bełzy, piosenki „Jestem Polakiem”, „Mieszkam w Polsce” z wykorzystaniem komunikacji alternatywnej AAC i gestów.

Maszerowaliśmy z flagami śpiewając „Hej, nasza flago” i bawiliśmy się wspólnie z publiczności przy piosence zespołu Boys „Wszyscy Polacy to jedna rodzina”. Uroczystość została przygotowana przez Irenę Grzywacz i Annę Szafraniec.