Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Tak niedawno rozstaliśmy się, udając się na upragnione wakacje. Teraz nadszedł czas powrotu i spotkania. Po dwóch miesiącach wspaniałych, beztroskich wakacji dziś 4 września o godz. 9 zabrzmiał pierwszy dzwonek i uczniowie naszej placówki, która z dniem 1 września przyjęła nazwę Szkoła Podstawowa nr 41, rozpoczęli nowy rok szkolny 2017/2018.

Po uroczystym zaśpiewaniu hymnu państwowego dyrektor szkoły, pani Teresa Paradowska oraz wicedyrektor p. Dorota Szmatlok serdecznie powitały wszystkich nauczycieli, uczniów i rodziców. Szczególne słowa otuchy skierowały do trójki pierwszoklasistów: Oliwii, Łukasza i Oli , którzy rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Wychowawcą klasy 1 została pani Agnieszka Kazimierska. Nowi uczniowie zostali obdarowani prezentami, które wręczyła Rada Rodziców. Pani Irena Rutkowska w imieniu Stowarzyszenia KONTAKT przekazała życzenia z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego pani dyrektor oraz nauczycielom, uczniom i rodzicom.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UCZNIOM U PROGU ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 WIELU SUKCESÓW, RADOŚCI I WSPANIAŁYCH CHWIL. NAUCZYCIELOM – WYTRWAŁOŚCI I OWOCNEJ PRACY, RODZICOM-ZADOWOLENIA Z SUKCESÓW ICH DZIECI.